Przejdź do treści
KMW-INVEST » FAQ

FAQ

Czy mogę liczyć na pomoc w zakresie wykonania projektu mebli sklepowych?

KMW – INVEST jest firmą, która kompleksowo przygotowuje każde zamówienie, dlatego Klienci decydujący się na współpracę z nami mogą liczyć na profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach jego realizacji.

Ile wynosi czas oczekiwania na realizację zamówienia?

Od momentu przyjęcia zamówienia, aż do zakończenia procesu produkcji średnio potrzebujemy około 8 tygodni. Cztery tygodnie zajmuje nam przygotowanie techniczne projektu, jego wdrożenie oraz zamówienie odpowiednich materiałów. Produkcja mebli zajmuje kolejne cztery tygodnie.

Jak realizowana jest wysyłka zamówionego wyposażenia sklepowego?

Do kwestii wysyłki podchodzimy elastycznie i możemy zaoferować zarówno transport lądowy, lotniczy, jak i morski zamówionych mebli sklepowych. Można też odebrać je osobiście w siedzibie KMW – INVEST w Inowrocławiu. Posiadamy również własną flotę transportową i świetne rozwiązania logistyczne.

Jak wysokie są koszty transportu?

Koszt transportu zawsze ustalany jest indywidualnie, ponieważ na jego wysokość wpływa wiele trudnych do przewidzenia czynników, stąd niemożliwe jest podanie widełek cenowych.

Czy zajmują się Państwo montażem mebli sklepowych?

Ze względu na fakt, że naszym priorytetem jest kompleksowa realizacja zamówień, oprócz przygotowania projektu i produkcji mebli sklepowych, proponujemy również ich montaż na terenie Polski oraz za granicą.

Obserwuj nas

Copyright KMW-INVEST Sp. z o.o. 2022, wszelkie prawa zastrzeżone

Made by KMW-INVEST

Otwórz czat
Możemy w czymś pomóc?
Dzień dobry!
Czy masz jakieś pytania?
Potrzebujesz pomocy?
Pisz śmiało. :)