Przejdź do treści

ZADZWOŃ DO NAS

534 253 358
wew. 101

NAPISZ DO NAS

biuro@kmw-invest.pl handlowy@kmw-invest.pl

ODWIEDŹ NAS

ul. K. Marcinkowskiego 154 88-100 Inowrocław
NIP: 5562753492
REGON: 341401278

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00

nasz zESPÓŁ

Fabian Sudoł

Senior PROJECT MANAGER

f.sudol@kmw-invest.pl
kom: 733 987 942

Wojciech Wojda

PROJECT MANAGER

w.wojda@kmw-invest.pl
kom: 531 246 910

Magdalena Pietrzak

PROJECT MANAGER

m.pietrzak@kmw-invest.pl
kom: 534 443 005

Bartłomiej Hopcia

PROJECT MANAGER

b.hopcia@kmw-invest.pl
kom: 536 174 178

Joanna Bystrzanowska

SPECJALIStA DS. HANDLOWYCH

j.bystrzanowska@kmw-invest.pl
kom: 698 349 755

Monika Dziennik

Specjalista ds. kooperacji

m.dziennik@kmw-invest.pl
kom: 531 022 672

Adam Sroczyński

Designer

a.sroczynski@kmw-invest.pl
kom: 534 483 276

Joanna Bredow

Specjalista ds. kadr i płac

joanna.bredow@kmw-invest.pl
kom: 534 153 471

Lilla Oziembłowska

dyrektor finansowy

l.oziemblowska@kmw-invest.pl
kom: 534 413 669

Jarosław Matysek

dyrektor techniczny

j.matysek@kmw-invest.pl
kom: 881 929 824

Justyna Świerska

Asystenka zarządu

j.swierska@kmw-invest.pl
kom: 534 511 106

Wojciech Kędziora

prezes ZARZĄDU

w.kedziora@kmw-invest.pl

Otwórz czat
Możemy w czymś pomóc?
Dzień dobry!
Czy masz jakieś pytania?
Potrzebujesz pomocy?
Pisz śmiało. :)