Przejdź do treści
KMW-INVEST » Stoiska handlowe

Stoiska handlowe

Stoisko handlowe do galerii i nie tylko

W galerii handlowej oprócz tradycyjnych sklepów możemy znaleźć również stoiska handlowe w postaci wysp. Sprzedawany jest tam zazwyczaj drobny asortyment taki jak biżuteria, galanteria skórzana, kosmetyki itp. Stoisko handlowe typu wyspa może pojawić się również w innej przestrzeni użyteczności publicznej, takich jak dworce, szpitale, biurowce. Często spotykamy również stoiska handlowe na wszelkiego rodzaju festynach, jarmarkach czy kiermaszach. 

Niezależnie od tego, gdzie planujesz ustawić swoje stoisko handlowe, zgłoś się do nas. KMW-INVEST od kilkunastu lat zajmuje się produkcją wysp handlowych oraz mebli na wymiar do sklepów i obiektów użyteczności publicznej. Możemy się pochwalić ponad 4500 realizacji – z pewnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie również dla Twojego biznesu.

Jakie atuty ma wyspa handlowa?

Wyspa handlowa ma wiele zalet. Przede wszystkim przedsiębiorcy decydujący się na takie rozwiązanie nie muszą wynajmować drogiego lokalu w galerii lub innej przestrzeni handlowej, co wiąże się ze znacznymi oszczędnościami. 

Po drugie, stoisko handlowe jest zazwyczaj dobrze wyeksponowane. Niewielki sklepik wciśnięty pomiędzy inne lokale handlowe czy usługowe często umyka uwadze potencjalnych klientów. Sytuacja wygląda inaczej w przypadku dobrze widocznej wyspy ustawionej na holu czy korytarzu. Ponadto dobra ekspozycja wyspy handlowej wiąże się ze wzrostem rozpoznawalności marki wśród klientów.

Projektowanie stoisk handlowych zapadających w pamięci klientów

Wyspa handlowa będzie przyciągać klientów pod warunkiem, że będzie dobrze wyeksponowana i skonstruowana w sposób zachęcający do zakupów. Zleć projekt swojego stoiska handlowego profesjonalistom z KMW-INVEST, by mieć pewność, że Twoje towary będą dobrze zaprezentowane, sprzedawca będzie miał zapewnione komfortowe miejsce pracy, a oglądanie produktów i zakupy będą dla klientów naprawdę przyjemnym doświadczeniem

Stoisko handlowe – wyspa: producent nowoczesnych rozwiązań

Producent mebli na zamówienie KMW-INVEST proponuje swoim klientom projektowanie stoisk handlowych. Nasze wyspy handlowe wyróżniają się funkcjonalną i estetyczną formą dostosowaną do sprzedawanego asortymentu. Lata obecności na rynku sprawiają, że jesteśmy w stanie doradzić naszym klientom najlepsze rozwiązania. Jeśli więc planujesz zamówić swoje pierwsze stoisko handlowe typu wyspa lub szukasz nowego producenta, któremu naprawdę można zaufać, jesteś w dobrym miejscu – zabudowa stoisk handlowych to nasza specjalność!

Stwórz z nami wyjątkowe stoisko handlowe – KMW-INVEST

Zamiast wciąż przeglądać wyniki wyszukiwania dla „stoisko handlowe wyspa producent”, skorzystaj z oferty KMW-INVEST. Nasi doświadczeni specjaliści wykonają dla Ciebie projekt wyspy handlowej, zadbają o każdy szczegół podczas produkcji, a także zajmą się montażem i ewentualnym serwisowaniem. Zapewniamy swoim klientom kompleksową obsługę i czuwamy nad każdym etapem realizacji zamówienia. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie.

Otwórz czat
Możemy w czymś pomóc?
Dzień dobry!
Czy masz jakieś pytania?
Potrzebujesz pomocy?
Pisz śmiało. :)