Przejdź do treści
KMW-INVEST » Stoiska gastronomiczne

Stoiska gastronomiczne

Dla kogo stoisko gastronomiczne będzie idealnym rozwiązaniem?

Pragniesz rozpocząć przygodę z gastronomią, ale nie chcesz inwestować dużych kwot w wynajem i urządzenie lokalu? Stoisko gastronomiczne to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Wymaga mniejszych nakładów finansowych niż restauracja lub bistro, a przy tym pozwoli Ci przekonać się, czy biznes gastronomiczny to Twoja bajka. 

Stoiska gastronomiczne można spotkać w galeriach handlowych, biurowcach lub wszelkiego rodzaju imprezach masowych. Mobilne stoisko gastronomiczne to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie chcą się ograniczać do jednego miejsca. Pozwoli ono brać udział w targach, festynach czy kiermaszach – być wszędzie tam, gdzie gromadzą się miłośnicy dobrego jedzenia. 

Do Ciebie należy decyzja, czy zdecydujesz się na stoisko gastronomiczne stałe, czy mobilne. Niezależnie od tego, jaką decyzję podejmiesz, producent mebli dla gastronomii KMW-INVEST wykona dla Ciebie wyspę gastronomiczną na zamówienie dostosowaną do potrzeb Twojego biznesu.

Wyspa gastronomiczna: rozwiązanie do galerii i nie tylko

Wyspy gastronomiczne są często spotykane w galeriach handlowych. Oferują zazwyczaj drobne przekąski i dania na szybko, takie jak frytki, zapiekanki, burgery czy słodycze lub zdrowe koktajle owocowe. Innym typem stoiska gastronomicznego jest wyspa handlowa gastronomiczna. Pozwala ona nabyć produkty spożywcze danej marki, tym samym podnosząc jej świadomość wśród klientów. 

Galeria handlowa to nie jedyne miejsce, gdzie może stanąć wyspa gastronomiczna. Niewielkie punkty, w których można kupić coś do jedzenia, cieszą się dużym zainteresowaniem w przestrzeniach biurowych, na dworcach czy w pobliżu miejskich atrakcji. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość mailową – pomożemy zaprojektować i skonstruować stoisko gastronomiczne dostosowane do Twojej oferty i miejsca, w którym będzie się ono znajdować.

Postaw na nowoczesne wyspy gastronomiczne od KMW-INVEST

Otwórz czat
Możemy w czymś pomóc?
Dzień dobry!
Czy masz jakieś pytania?
Potrzebujesz pomocy?
Pisz śmiało. :)