Przejdź do treści
KMW-INVEST » Meble apteczne

Meble apteczne

Meble do apteki według Twojego pomysłu

Odpowiednio dobrane meble apteczne usprawniają pracę farmaceutów, skracają czas oczekiwania klientów na wydanie leków oraz umożliwiają im samodzielny wybór suplementów, kosmetyków i akcesoriów wystawionych w części samoobsługowej apteki. W KMW-INVEST jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów, a w razie potrzeby podpowiadamy rozwiązania, które najlepiej sprawdzają się w danej branży. Oferujemy projektowanie mebli aptecznych na wymiar, dzięki czemu idealnie dopasują się one do miejsca swojego przeznaczenia.

Postaw na trwałe i nowoczesne meble apteczne

Meble do apteki powinny być funkcjonalne, trwałe i spełniać odpowiednie wymogi dla wyposażenia aptek. Producent mebli aptecznych KMW-INVEST gwarantuje swoim klientom nie tylko wykonanie wysokiej jakości mebli aptecznych, ale również wsparcie na każdym etapie realizacji – od projektu, aż po montaż i serwis. Nowoczesne meble apteczne wykonujemy na zamówienie, zgodnie z wymogami prawnymi, z wysokiej jakości materiałów. Wykwalifikowana kadra dba o każdy detal wykonywanego przez siebie mebla, a ponadto gwarantuje wysoką powtarzalność. W efekcie nasi klienci otrzymują najwyższej jakości meble do apteki, które przez lata bez zarzutu spełniają swoją funkcję.

Tworzymy specjalistyczne meble apteczne dla wymagających

Specjalistyczne meble apteczne, takie jak szafy ekspedycyjne, zamykane szafy magazynowe czy loża recepturowa muszą spełniać odpowiednie wymogi prawne. Meble do apteki są z reguły pokryte specjalnym, łatwym w czyszczeniu tworzywem i spełniają szereg innych wymagań. Dlatego ich produkcję warto powierzyć zaufanej firmie, z wieloletnim doświadczeniem na rynku, takiej jak KMW-INVEST.

Tego typu specjalistyczne meble apteczne umieszczone są w przestrzeni znajdującej się poza zasięgiem osób, które nie są pracownikami apteki. Oprócz tego wyposażenie apteki obejmuje meble na asortyment umieszczony w części samoobsługowej. Na regałach i gondolach aptecznych można ustawić suplementy diety, kosmetyki czy akcesoria do pielęgnacji niemowląt, dzięki czemu klienci sami mogą po nie sięgnąć. W ten sposób apteka staje się komfortowym miejscem dla pracowników oraz wygodną przestrzenią dla odwiedzających ją klientów.

KMW-INVEST: producent mebli aptecznych i nie tylko

Producent mebli KMW-INVEST cieszy się zaufaniem swoich klientów i ugruntowaną pozycją na rynku. Od ponad 15 lat produkujemy meble do różnych sklepów, w tym meble do aptek, oraz innych przestrzeni komercyjnych. Na swoim koncie mamy ponad 4500 zrealizowanych projektów, a zadowoleni z efektów naszej pracy partnerzy chętnie składają u nas nowe zamówienia. 

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem, jednak nieobce są nam innowacyjne rozwiązania, które chętnie wdrażamy w naszej firmie. Możesz mieć więc pewność, że zamówione u nas meble apteczne będą nie tylko solidne, ale również nowoczesne – zaprojektowane i wykonane w służbie nowoczesnej farmacji. 

Otwórz czat
Możemy w czymś pomóc?
Dzień dobry!
Czy masz jakieś pytania?
Potrzebujesz pomocy?
Pisz śmiało. :)