Przejdź do treści
KMW-INVEST » Kariera

Kariera - oferty pracy

KMW–INVEST to firma z pasją do tworzenia nowoczesnego, estetycznego i funkcjonalnego wyposażenia, które jest dedykowane przede wszystkim sklepom oraz placówkom handlowym i usługowym. Jeśli taka ścieżka kariery również jest Ci bliska i szukasz miejsca, w którym rozwiniesz umiejętności, kwalifikacje i kreatywność, koniecznie poznaj nasze oferty zatrudnienia. Praca przy produkcji mebli, którą możemy Ci zaproponować, to możliwość atrakcyjnych zarobków, angażujących wyzwań i ogromnych możliwości.

Nasze oferty zatrudnienia kierujemy do fachowców z różnych dziedzin — wciąż poszukujemy stolarzy, monterów, ślusarzy, lakierników i tapicerów, którzy zasilą nasz zespół. Ze względu na rozbudowany park maszyn zatrudniamy także operatorów CNC. Jeśli interesuje Cię praca przy produkcji mebli, w której zapomnisz o rutynie, już dziś aplikuj do zespołu KMW-INVEST. Regularnie prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska, dlatego zachęcamy do częstego sprawdzania ofert!

wyślij nam swoje cv  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych są firmy należące do grupy KMW-INVEST z siedzibą w Inowrocławiu, ul. Karola Marcinkowskiego 154. Państwa dane osobowe zostaną wykorzystane w celu przetworzenia bieżącej jak i przyszłych rekrutacji przez spółki. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich poprawiania/aktualizowania. Aplikacje przechowywane będą w celach rekrutacyjnych przez okres 6 miesięcy a następnie niszczone.

  Otwórz czat
  Możemy w czymś pomóc?
  Dzień dobry!
  Czy masz jakieś pytania?
  Potrzebujesz pomocy?
  Pisz śmiało. :)